Polecany sposób na ochronę konta przed komornikiem

Według obowiązujących przepisów w naszym kraju, komornik ma prawo zająć dla dłużnika wszystkie środki finansowe znajdujące się na jego koncie. Znakomita większość z nas nie może sobie jednak na to pozwolić. Spłacanie swoich zobowiązań jest oczywiście istotne, niemniej jednak musicie przecież mieć pieniądze zabezpieczające byt waszych najbliższych.

Warto zatem znaleźć konto bankowe, które na pewno nie zostanie zajęte przez komornika. Będzie to perfekcyjny sposób na ochronienie waszych środków finansowych. Konto bezpieczne od komornika na nieszczęście nie jest wcale tak łatwo wyszukać. Warto więc przeznaczyć troszkę czasu, ażeby dostać informacje na temat najbardziej bezpiecznych rachunków bankowych.
Większość znajdujących się w popularnym zestawieniu banków , a ponadto instytucji inwestycyjnych oferuje konto bankowe bez komornika przez okres od kilku do maksymalnie kilkunastu miesięcy. Według obowiązujących przepisów prawnych w naszym kraju komornik ma prawo zająć konto dłużnika, dlatego żaden bank nie może w nieskończoność ukrywać rachunków bankowych swoich klientów. Warto zatem dowiedzieć się, które banki najdłużej ukrywają rachunki przed komornikami. Będziecie musieli co kilkanaście miesięcy jednak zmodyfikować swój rachunek bankowy, ażeby na pewno komornik nie zajął waszych środków finansowych. Konto bez dostępu komornika możecie zakładać cyklicznie, więc wystarczą wam jedynie trzy jednostki do regularnej zmiany waszego rachunku bankowego. Jest to najlepszy sposób na trwałe zabezpieczenie waszego wynagrodzenia przed komornikiem.
Więcej: gdzie założyć konto bankowe przed komornikiem.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

0 comments:

Dodaj komentarz