Wycena przedsiębiorstwa

Na rynku działają firmy, które oferują kompleksowe usługi finansowe, które obejmują w głównej mierze zadania tj. wycena przedsiębiorstwa. Warto wspomnieć o tym, że taka wycena wykonywana jest w głównej mierze w przypadku fuzji, niemniej jednak również planowanych transakcji związanych z kupnem czy te sprzedażą całego przedsiębiorstwa lub też zintegrowanej części.
Usługi aktuarialne – na co zwrócić uwagę?
Takie usługi wykonywane są przez ekspertów, a zatem licencjonowanych aktuariuszy, którzy posiadają wszechstronną edukację z zakresu finansów, jak także wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania wycen inwestycyjnych a także aktuarialnych na rzecz różnorakich podmiotów gospodarczych.

Warto dodać o tym, że biuro aktuarialne oferuje nie tylko i wyłącznie wyceny przedsiębiorstw czy także spółek, ale także usługi związane np z wyceną znaku towarowego. Znak towarowy ma coraz większe znaczenie dla funkcjonowania firmy na rynku, a głównie dla zyskiwania przewagi nad konkurencją. Ponadto, wycena aktuarialna to też usługi dotyczące analizy projektów oraz planów restrukturyzacyjnych a także modernizacyjnych przedsiębiorstwa. Są to także wyceny rezerw użytych na świadczenia pracownicze, np takie jak odprawy rentowe a także emerytalne, pośmiertne, nagrody jubileuszowe dla pracowników, czy też inne formy gratyfikacji. Wyceniane są również ekwiwalenty energetyczne świadczenia przejazdowe czy także przeznaczone na usługi medyczne. Jak więc widać, oferta biura aktuarialnego jest kompleksowa, a równocześnie dobrze dopasowana do konkretnego klienta.

Dodatkowe informacje: wycena firmy.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

0 comments:

Dodaj komentarz