Piłka nożna przed komputerem

Rewelacyjną serią gier jest Fifa. Została ona stworzona przez Electronic Arts , a oprócz tego EA Games już w 1994 roku! Gra do dzisiaj ciągle się rozwija. Tym sposobem możemy skorzystać z różnorakich wersji Fify. Jakie one są?

Jedną z najpopularniejszych wersji tej gry jest Fifa world. Możemy w niej utworzyć swoją drużynę piłkarską, którą powinnaś poprowadzić do zwycięstwa. Gra jest darmowa, niemniej jednak posiada też system mikropłatności. Jeśli więc pragniemy mieć w naszej drużynie lepszych piłkarzy, powinieneś zakupić Fifa world coins. Dzięki nim bez wątpienia odniesiemy kilka zwycięstw. W grze Fifa world możemy brać udział w meczach, które odbywają się na wirtualnych stadionach. To szansa na rewelacyjną rozrywkę z internautami z całego świata!

Jedną z najnowszych gier z serii Fifa jest Fifa 15. Powstała ona w 2014 roku, dlatego jest pełna dodatkowych opcji. Oczywiście cel tej gry jest bardzo podobny. Musimy poprowadzić naszą drużynę do zwycięstwa, poprzez uczestnictwo w różnych meczach. Możemy wybrać karierę menadżera albo bawić się w pojedynczych spotkaniach. Fifa 15 ma też system mikropłatności. Za poradą Fifa 15 coins zdobędziemy lepszych i doświadczonych piłkarzy. Dzięki nim na 100 procent łatwiej nam się będzie zdobywać gole w różnorakich spotkaniach. Fifa 15 coins możemy zakupić na wielu stronach. Jeżeli jednak nie chcemy płacić, nie powinniśmy z pewnością tego robić. Darmowa rozgrywka też zapewni nam pełno wrażeń. Dlatego prawie każdy z nas powinien co najmniej raz w życiu spróbować spersonalizowanych sił w kultowej grze, jaką jest Fifa.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

1 comment:

Dodaj komentarz