Zainwestuj w dobry naciąg

Zasadniczym koniecznością każdego zawodnika tenisa ziemnego jest regularne wymienianie naciągu w rakiecie tenisowej. Jest to niesamowicie ważne i na pewno nieraz trener wam o tym wspominał. Naciąg tenisowy muszą wymieniać zarówno fachowcy, jak i amatorzy.

Bez wątpienia te dwie grupy będą wymieniały naciąg z zupełnie inną częstotliwością. Jeżeli już zajmujecie się tenisem ziemnym jedynie amatorsko i po prostu jest to dla was sport, który umożliwia wam zadbać o wysoką formę waszego ciała, to zdecydowanie ma co wymieniać naciąg w rakiecie średnio co dwa lub trzy miesiące. Bez wątpienia jest to znakomita częstotliwość przy założeniu, że gracie w tenisa dwa razy w tygodniu. Jeżeli już spędzanie tylko i wyłącznie godzinę tygodniowo na korcie tenisowym, to możecie wymieniać naciąg w waszej rakiecie wręcz co cztery lub pięć miesięcy.
Zawodowcy powinni wymieniać swój naciąg o sporo, o sporo częściej. Najlepsi profesjonalni gracze wymieniają naciąg co każdą rozgrywkę. Jeśli myślicie na serio o karierze tenisisty to warto maksymalnie raz na 4 tygodnie wymienić naciąg w waszej rakiecie. Najlepszy naciąg tenisowy zakupicie u profesjonalnej firmy specjalizującej się w dystrybucji sprzętów do tenisa ziemnego. Posiadając bardzo wysokiej jakości naciąg tenisowy w waszej rakiecie z całą pewnością odczujecie ogromną różnicę już przy pierwszej grze na korcie tenisowym. Będziecie wstanie odbijać piłeczkę używając o wiele mniejsze siły, co jest niewiarygodnie ważne, gdyż wszak gra w tenisa ziemnego jest niesamowicie wyczerpującym fizycznie sportem.
Sprawdź tutaj: marbello tennis.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

1 comment:

Dodaj komentarz