Kursy ochroniarskie – szkoła ochrony

Kursy przygotowywane przez szkoły ochrony skierowane są zarówno dla ludzi, którzy przeszły już kursy kwalifikowanego pracownika ochrony, jak też dla tych, którzy dopiero rozpoczynają własną karierę zawodową w branży ochroniarskiej. Takie kursy powinny odbywać się pod okiem instruktorów, którzy prowadzą zarówno zajęcia teoretyczne, jak też praktyczne.
Kursy w biznesie ochroniarskiej – co warto mieć świadomość tego na ich temat?
Trzeba zaznaczyć, że kursy a także szkolenia przygotowywane przez ze szkoły ochrony składają się zarówno z części teoretycznej, jak również praktycznej.

W bogatej ofercie znajdziemy między innymi szkolenie na pozwolenie na broń. Szkolenie to składa się z różnych części, ważnym elementem jest przykładowo część teoretyczna dotycząca aktualnego stanu prawnego związanego zarówno z pracą ochroniarza, jak też z ustawą o broni i amunicji. W dodatku, taki kurs to także zajęcia dotyczące tworzenia, jak też działania różnych modeli broni palnej. Nie zapominajmy także o tym, że na takim kursie odbywają się zajęcia praktyczne dotyczące strzelania z różnych modeli broni. Przy tym, kursy ochroniarskie są skierowane również do wykwalifikowanych pracowników ochrony, którzy w zgodzie z obowiązującą ustawą co pięć lat muszą przechodzić kurs doskonalący umiejętności. Taki kurs do 40 godzin zajęć, których program obejmuje w głównej mierze zajęcia teoretyczne dotyczące stanu prawnego pracowników ochrony, jak także szkolenia z zakresu udzielania pomocy przedlekarskiej czy wyszkolenie strzeleckie.

Sprawdź również informacje na stronie: kurs kwalifikowanego pracownika ochrony.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

0 comments:

Dodaj komentarz