Jakie preparaty stosować do skóry głowy?

Piękne a także zadbane włosy to wizytówka każdej kobiety. Warto dodać jednakże, że na stan oraz kondycję włosów wpływa skóra głowy. Powinno się więc zadbać o jeden i drugi aspekt, aby cieszyć się zdrowymi a także mocnymi włosami.

Właśnie dlatego warto korzystać z fachowych produktów trychologicznych, czyli użytych do pielęgnacji zarówno włosów, jak także skóry głowy.
Produkty do włosów – co wybrać?
Przede wszystkim na samym początku powinno się zaznaczyć, że w sytuacji bardzo istotnych problemów trychologicznych należy zgłosić się do specjalisty, czyli trychologa. Do takich ważnych schorzeń powinno się między innymi atopowe zapalenie skóry, łojotok, łuszczyca, grzybica czy egzema. Jeżeli jednakże nie zmagamy się z tak poważnymi rozterkami, możemy w sposób samodzielny dobrać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji naszych włosów. Dużym zainteresowaniem cieszą się preparaty przeznaczone do złuszczania martwego naskórka głowy, takie jak peeling eliokap. Jest to produkt, który poprawia kondycję włosów, ponieważ gwarantuje ze starannością oczyszczoną skórę głowy. Dużym zainteresowaniem pośród klientów cieszy się również complex a eliokap. Jest to produkt, które zawiera składniki aktywne, tj. kwas mlekowy, które odpowiadają za delikatne usuwanie zrogowaciałego naskórka. A dodatkowo wzbogacony jest jest o ekstrakt z jałowca oraz szałwii, które wykazują działanie odkażające oraz przeciwłojotokowe. Przy tym, w preparacie umieszczono też składniki przeciwgrzybicze oraz przeciwzapalne. Jest to zatem profesjonalny produkt o kompleksowym działaniu.

Warto zobaczyć: complex a eliokap.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

0 comments:

Dodaj komentarz