Nowoczesny samochód – smart drive

Na naszych drogach pojawia się coraz więcej samochodów. Praktycznie każda osoba woli jak najszybciej zrobić prawo jazdy , a oprócz tego mieć własny samochód. Trudno się dziwić, bo przecież wygoda poruszania się samochodem jest ogromna. Producenci projektują nowoczesne pojazdy samochodowe, które mają coraz więcej intrygujących funkcji. Specyfikacją staje się powoli komputer pokładowy, który informuje o przeróżnego rodzaju usterkach , a ponadto błędach. Niestety dane te do tej pory były dostępne jedynie dla mechaników, którzy mieli do nich dostęp. Dzisiaj natomiast praktycznie każdy kierowca ma możliwość korzystać z Autoplug OBD. Jest to świetne rozwiązanie, które daje masę sposobów. Składa się z wtyczki , a dodatkowo specjalnej aplikacji na smartfony i tablety, dzięki której możemy dowiedzieć się więcej.

Głównie poprzez aplikację zostaniemy powiadomieni o wszelkich usterkach w naszym samochodzie, otrzymamy gruntowną informację o błędzie, czy dana usterka jest poważna, jak można ją naprawić. Co więcej takie dane możemy szybko przesłać do naszego serwisu i umówić się na wizytę. Jeżeli jednakże jesteśmy w trasie a usterka wymaga naprawy to znajdziemy warsztat blisko nas.

To nie koniec udogodnień, ponieważ Autoplug daje możliwość nam zbierać dokładne dane powiązane z naszą jazdą i samochodem. Co to oznacza? Możemy monitorować szczegółowy przebieg przejechanej przez nas trasy – dystans, czas, koszt podróży. Możemy też zapisywać koszty paliwa, koszty napraw i dowiedzieć się ile tak faktycznie kosztuje nas używanie z samochodu. Aplikacja powiadomi nas też gdy nadejdzie czas wymiany oleju, filtrów czy pasków rozrządu.

Nasze auta stają się coraz mądrzejsze i polecam to wykorzystać. Jeźdź z głową i dowiedz się więcej na temat własnego samochodu i kosztów utrzymania, nie przepłacaj za benzynę i naprawy i nie zapominaj już o datach wizyt w serwisie. Autoplug to krok w nowoczesność.

Zobacz: smart car.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

1 comment:

Dodaj komentarz