Adwokat specjalizujący się w rozwodach

Stojąc przed ślubnym kobiercem właściwie każdy z nas ma nadzieję, że będzie wstanie dotrzymać do końca życia przysięgę małżeńską. Niestety, niemniej jednak życie pisze różnorodne scenariusze i po kilkunastu latach związku, mimo sporej miłości, decydujemy się na rozwód. Sprawy rozwodowe przenigdy nie są proste, gdyż przez kilkanaście lat wspólnego życia zgromadziliśmy wspólny majątek, który trzeba podzielić.

Dodatkowo są przecież dzieci, którym należy wciąż zapewnić stabilizację. Jeżeli wartość waszego majątku wynosi ponad pół miliona złotych, to zdecydowanie ma co korzystać z pomocy specjalisty. Doświadczony adwokat Wodzisław Śląski rozwód pomoże Wam wygrać sprawę z pomyślnym dla was wynikiem. Orzeczenie o winie jest najważniejsze do dalszego podziału majątku , a dodatkowo w sprawie o alimenty.
Kobiety niepracujące, wychowujące dzieci mają prawo do alimentów nie tylko na dzieci, ale także na siebie. Adwokat Wodzisław Śląski alimenty pomoże wam pozyskać wysoką stawkę. Alimenty dla byłej żony powinny być wystarczające, ażeby była ona wstanie utrzymać aktualny poziom swojego życia. Oczywiście z powodu alimentów nie może dojść do pogorszenia stanu finansowego byłego męża. W praktyce łączna suma alimentów na dzieci , a oprócz tego na żonę nie może przekraczać pięćdziesięciu procent jest pensji. Jeżeli wasz już prawie były mąż posiada wysokie wynagrodzenie, to warto walczyć o alimenty nie tylko i wyłącznie dla dzieciaki, niemniej jednak również dla siebie. Te pieniądze na pewno wam się przydadzą i będziecie mogli je poświęcić na dalszą wiedzę waszych dzieci.
Zobacz: adwokat wodzislaw slaski rozwod odwolanie zus.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

1 comment:

Dodaj komentarz