Prawnik – ile kosztuje?

O tym, jak funkcjonuje dana kancelaria adwokacka decyduje to, ilu prawników i adwokatów jest w niej zatrudnionych. O ile jest ichniejszym co najmniej kilku to taka kancelaria może liczyć na większą ilość klientów.

Bo oczywistym jest wszak, że jeden adwokat Sobien nie ma możliwość podjąć się prowadzenia kilku spraw naraz. Nawet jeżeli nie będą one zbyt skomplikowane. Dlatego w większości kancelarii pracuje co najmniej paru prawników. Jest to skuteczny sposób nie jedynie na większą ilość klientów, niemniej jednak i na większe sukcesy w prowadzonych sprawach, bo jeżeli prawnik ma mniej na głowie, to lepiej ma możliwość przyłożyć się do prowadzonej sprawy, a od tego zależy wynik, jaki on osiągnie.
Oczywiście nie każda sprawa jest taka sama i nie za każdym razem jest do wygania. O tym dzień w dzień przekonują się adwokat Sobien i wspolnicy. W każdej sytuacji natomiast starają się oni robić to, co do nich należałoby. Jeśli konkretny prawnik podejmuje się prowadzenia danej sprawy, to robi wszystko ku temu, żeby jego klient odniósł w niej sukces. Ten jednak zależy nie jedynie od zaangażowania prawnika, ale i od całego kontekstu danej sprawy. Niekiedy są one tak skomplikowane, że nie da się nic zrobić i Sobien kancelaria ponosi porażkę. Takie sytuacje są normą w tym zawodzie. Nie każda sprawa jest wszakże do wygrania. Nierzadko prawnicy z góry wiedzą, że nie są w stanie pomóc swojemu klientowi. W takich sytuacjach w dużej liczbie przypadków proponują oni takie rozwiązania, które będą dla nich najkorzystniejsze. Jak to się mówi, wówczas wybiera się mniejsze zło. Podobne sytuacje są częste i trzeba się w nich odnaleźć.
Dodatkowe informacje: Sobien kancelaria.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

1 comment:

Dodaj komentarz