Świetne imprezy z muzyką Techno znowu z nami

Mekka fanów techno w Warszawie ponownie funkcjonuje! Chodzi naturalnie o Instytut, legenda polskiego Clubbingu, którego pauza od imprezowania trwała aż 10 lat..

W latach 2000-2005 agencja Groove Control z wielkim rozmachem organizowała rewelacyjne imprezy techno w Polsce. Właściwie Groove Control było popularyzatorem znanych imprez Techno w Polsce, a artyści, którzy gościli w tym czasie za deckami to m .in. James Ruskin, Luke Slater, jeff Mills, Claude Young czy Josh Wink.

Obiekt, w którym organizowane były imprezy to nadal działające Laboratorium Wysokich Napięć, czyli Instytut Energetyki, znajdujący się w Warszawie przy ul. Mory 8. Świetne miejsce z ogromnym generatorem udarów 5MV, który jest w stanie produkować pioruny. Przez Instytut przewinęło się 1000ce zagorzałych fanów. Miejsce, które funkcjonuje jako instytucja badawcza, kilka razy w roku przemieniane było w ekstra.

Setki ludzi z uśmiechem wspominały wcześniejsze imprezy. I tak, po dziesięciu latach przerwy, 9 października 2015 r Instytut powrócił. Ogromny powrót uświetniła obecność takich gwiazd muzyki techno jak: Kaiserdisco, Joel Mull, Cari Lekebusch, Tumult Hands.

Uczestnikami byli nie tylko starzy bywalcy lecz także nowe twarze. Można naturalnie powiedzieć, ze Impreza odniosła sukces.

Kolejny Instytut zbliża się nieuchronnie, docelowo mają być to 2 imprezy w ciągu roku. Organizatorzy w napięciu trzymają fanów z informacją dot. daty oraz nazwisk artystów.

Impreza techno, czy konkretnie Instytut – techno in Warsaw wyzwala ogromne emocje. Czy można jednoznaczne odpowiedzieć na pytanie czy Techno do nas wraza? Czy industrialne wnętrza legendarnej imprezowni na uboczu Warszawy nadal będą przyciągać setki, tysiące osób..? Przekonamy się już niedługo.

Agencja Groove Control to poważna firma, która wierna muzyce Techno zrobi wszystko aby Instytut nadal utrzymywał najwyższy poziom muzyczny oraz zagościł na stałe jako ikona popularnej muzyki Techno. Naturalnie trzymamy kciuki.

Nasza strona www: instytut energetyki.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

1 comment:

Dodaj komentarz