Idealne miejsce na tanie wakacje

Według jakiś czas temu opublikowanych badań, co raz więcej Obywateli polski decyduje się na zainwestowanie swoich środków inwestycyjnych w wakacje zagraniczne. Aktualnie wakacje zagranicą kosztują praktycznie tyle samo, co w Polsce. Bez wątpienia tyczy się to raczej tańszych, zagranicznych miejsc.

Wakacje we Włoszech albo we Francji wciąż są dość kosztowne i zdecydowanie wydacie na nich w dodatku pieniędzy, niż wyjeżdżając na tydzień nad Morze Bałtyckie. Albania jest jednak dość niedrogim oraz dodatkowo pięknym krajem, który posiada wiele do zaoferowania. Jeżeli już zatem poszukujecie ciekawego i dość taniego miejsca na wakacje, to warto wybrać się do Albanii.
Stolica Albanii Tirana cieszy się coraz większą popularnością wśród europejskich turystów. Albania jest wciąż dość niedocenianym krajem, dlatego nie musicie obawiać się wszechogarniającego natłoku turystów. Będziecie zatem mogli udać się na spokojne i dość tanie wakacje odwiedzając faktycznie ciekawy kraj. Decydując się na się na wakacje do Albanii możecie zdecydować się na zwiedzanie zabytków, przepięknych rezerwatów przyrody lub spędzić cały tydzień na plaży. Dla wielbicieli gorącego słońca oraz dodatkowo przyjemnej, morskiej bryzy ten kraj jest wymarzonym miejscem podróży. Albania jest dość nieodkrytym, europejskim rajem, dlatego ceny na plażach nie są zbyt wysokie. Turystów na plażach jest też o wiele mniej, niż we Włoszech lub w Hiszpanii. Na pewno wasze zagraniczne wakacje w Albanii przypadną wam do gustu i będziecie z nich równie zadowoleni, jak z tygodnia wakacji w Hiszpanii.
Polecamy: wakacje.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

1 comment:

Dodaj komentarz