Sklep z karniszami

Nasze mamy i babcie nie wyobrażają sobie tego, by okno w pokoju czy w kuchni mogło funkcjonować bez firanki. Dla nich stanowi ona jego nieodłączny element.

Tym bardziej, że zwykle mamy i babcie lubują się we wzorzystych firanach, które non stop piorą, prasują i wieszają w oknach. Mają tedy wrażenie, że ichniejszym mieszkania są czyste i zadbane. Współcześni młodzi ludzie za firanami już zdecydowanie mniej przepadają. Oni w dużej liczbie przypadków rezygnują z tego, ażeby posiadać w oknach karnisze, a tym samym nie muszą męczyć się z praniem i wieszaniem firan i zasłon, co wcale nie jest prostym misją.
Dla ludzi ze starszego pokolenia okno bez firanki jest gołe i niekompletne, a mieszkanie stwarza wrażenie niezamieszkanego albo takiego, w którym ktoś wziął się za porządne sprzątanie. Takie osoby zwykle nie byłyby w stanie przemienić swoich przyzwyczajeń, bo dla nich karnisze sufitowe i umieszczona na nich zasłony i firany zapewniają pewien etap intymności. Dzięki nim to co dzieje się wewnątrz mieszkania, nie jest widoczne dla ludi, którzy znajdują na się zewnątrz. Oprócz tym dla nich karnisze są też dekoracja mieszkania, tym bardziej, że w tym momencie każdy producent karniszy oferuje je w tak wielu kolorach i modelach, że de fakto można wybrać miłe dla oka i ozdobne karnisze, które będą pasowały do każdego wnętrza. I wcale nie ą one tak drogie, jak mogłoby się wydawać. Zazwyczaj karnisz na jedno okno można już kupić za niecałe 100 pln. Cena karnisza bez wątpienia jest uzależniona od jego długości. Jest też warunkowana tym, z czego karnisz jest wykreowany i jak wykończony.
Sprawdź również informacje na stronie: dodatki do karniszy.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

1 comment:

Dodaj komentarz