Magia ślubu, czyli co i jak…

Dawno nie dodawałam artykułów, z powodu nawału pracy, dziś postanowiłam podzielić się z wami przemyśleniami na temat planowania ślubu i przyjęcia weselnego. Niezwykle trudno jest zaplanować tak wielkie przedsięwzięcie, potrzeba wiele wysiłku, chęci, a także informacji. Tymi informacjami pragnę się z Wami dziś podzielić, ustrzec Was przed błędami jakie popełniłam wraz z narzeczonym i Wam doradzić w paru kwestiach.

Pierwsza kwestia – kiedy zacząć organizowanie ślubu?

Jestem zwolenniczką najwcześniejszego zapoznania się z tematem i podejmowania decyzji związanych ze ślubem. Unikniemy dzięki takiemu rozwiązaniu, rozczarowań i dodatkowych stresów. Każdy ma w głowie jakieś wyobrażenie swojego ślubu, wystarczy więc je urzeczywistnić. Najlepiej swoją wizję porównać z wizją drugiej połówki, żeby się nie okazało, że wyprawiamy wielkie wesele, a nasz ukochany/-a marzy o kameralnym ślubie bez przyjęcia. Trzeba w takiej sytuacji znaleźć złoty środek, dojść do porozumienia i urządzić ślub i wesele z naszych wspólnych marzeń.

Druga kwestia – sala, zespół

Nie wiem, czy wszyscy planujący ślub i wesele zdają sobie sprawę z tego, że czas oczekiwania na salę weselną wynosi 2 lata. Dla tych zakochanych, bujających w obłokach, ta wiadomość może być wstrząsająca. Przez te lata oczekiwania na ślub, nie wszystkie pary nadal będą ze sobą, wiele się może wydarzyć przez te 2 lata. Przed rezerwowaniem sali musimy dokonać rachunku naszych gości, którzy powinni się czuć komfortowo na naszym przyjęciu.

Ostatnia kwestia-fotograf

Istotną sprawą jest znalezienie dobrego fotografa, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Nie jest to łatwa rzecz, musimy na ten cel zagospodarować sobie sporo czasu i chęci. Nasz cenny czas oszczędza wyszukiwarka Google, która jest bazą wiedzy na każdy temat. Także w tym przypadku okazuje się niezwykle pomocna, po wpisaniu fraz ‚fotograf ślubny’, otrzymujemy spis fotografów, linki do stron, zdjęcia autorstwa poszczególnych fotografów. Wystarczy przejrzeć wszystkie oferty i wybrać naszego faworyta. Ja w trakcie poszukiwań przed swoim ślubem, natrafiłam na parę fotografów w mojej miejscowości. Do ich dotarcia użyłam w zasadzie 1 zapytania: fotograf Kielce i ukazali się w TOP 2. Nom niestety ja się zbytnio nie męczyłam z poszukiwaniami, na szczęście udało mi się to zrobić w bardzo szybki sposób. Opisz w komentarzach pod spodem ile ty szukałeś / łaś fotografa na swój ślub.

Coś na poprawę humoru

A teraz krótki filmik na poprawę humoru 🙂 mam nadzieję, że artykuł się podobał??

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

0 comments:

Dodaj komentarz