Najlepsze klipsy antykradzieżowe

Kradzieże w sklepach są wciąż prawdziwą zmorą każdego przedsiębiorcy prowadzącego sprzedaż detaliczną. Mieszkańcy polski są na nieszczęście bardzo pomysłowi i ciężko jest dopilnować każdego klienta. Wszystkie sklepy znajdujące się w centrach handlowych najczęściej muszą się zmierzyć ze średnią, miesięczną stratą z powodu kradzieży w wysokości kilku do kilkunastu tyś. zł.

Są to rzeczywiście olbrzymie pieniądze, zatem nic w tym dziwnego, że właściciele sklepów coraz więcej inwestują swoich środków majątkowych w działania antykradzieżowe. Jednym z najpopularniejszych są klipsy antykradzieżowe. Klipsy idealnie sprawdzają się na ubraniach oraz dodatkowo elektronice. Odczepienie klipsa bez posiadania profesjonalnego urządzenia jest bardzo trudne, dlatego jest to z całą pewnością bardzo skuteczny system antykradzieżowy.
Do klipsów potrzebne są bramki antykradzieżowe znajdujące się przy wejściu do sklepów. Bramki są synchronizowane z klipsami, dlatego są wstanie wykryć każdą próbę wynoszenia produktu bez uiszczenia odpowiedniej opłaty. Na pewno żaden konsument nie będzie wstanie wynieść żadnego produktu ze sklepu oznaczonego klipsem. Po zbliżeniu się do bramki z oznakowanym klipsem produktu w tej samej chwili włączy się alarm. Niestety bramki posiadają jeden minus. Niektóre bramki są podatne na elektronikę, dlatego potrafią się włączyć dla osób posiadających ze sobą laptopa. Jest to dość kłopotliwe, ale i tak bramki w połączeniu z klipsami są aktualnie najbardziej efektownym systemem kradzieżowym i warto zainwestować w niego własne pieniądze.
Sprawdź również informacje na stronie: zabezpieczenia antykradzieżowe.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

0 comments:

Dodaj komentarz