Striptiz męski

Kiedy jest się świadkiem albo świadkową na ślubie, to w pewnym stopniu wyróżnienie, ale i obowiązki. Taka osoba musi zachować fason.

Nie może wszakże upić się na weselu, bo przyniesie młodemu czy młodej wstyd. Musi też być dobrze ubrana, bo poza młodymi to ona będzie także w centrum uwagi. Poza tym obowiązkiem świadków jest zorganizowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. To spotkania, które są jakby pożegnalną imprezą za stanem wolności. Ichniejszym charakter zależy przede wszystkim od tego, w jak sposób preferują bawić się osoby, które na takie imprezy zostaną zaproszone. Wieczór panieński czy kawalerski ma możliwość być zwykła domówka. Ale może także być imprezą w wynajętym domku czy w klubie nocnym. Wszystko zależy od pomysłowości jej organizatora.
Na takim spotkaniu bardzo w bardzo wielu sytuacjach pojawiają się tancerze erotyczni. Ze stuprocentową pewnością nie jest to zasada, jednakże w znaczącej liczbie przypadków tak w tym momencie jest, że striptiz męski przeprowadza się na wieczorach panieńskich, a tancerka erotyczna jest wynajmowana na wieczory kawalerskie. Taki pokaz nie trwa długo, to zwykle maksymalnie pół godziny. Jednak to bardzo ciekawe pół godziny. Bez wątpienia taki występ ma dobrze dopasowana porę, bo nikt nie pragnie żeby striptizerka czy chippendales przybył na taka imprezę pół godziny po jej rozpoczęciu. To kategorycznie za wcześnie. Najlepszą pora na taki pokaz jest mniej więcej środek imprezy, gdy to już humory dopisują uczestnikom. Wtedy zdecydowanie zupełnie inaczej reagują na takie pokazy taneczne. Alkohol stwarza, że uczestnicy są bardziej odważni i śmielsi. Żywiej reagują na tancerza, nie krepują się.
Warto zobaczyć: striptizerka.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

1 comment:

Dodaj komentarz